Pražské schody - výsledky

A - Elite men / Elite muži

Pořadí St. č. Jméno Ročník Nár. Tým Dosažený čas Ztráta
1 7 Florian VOGEL 1983 SUI FOCUS XC TEAM 00:33:12.5 00:00:00.0
2 1 Kristián HYNEK 1980 CZE Topeak Ergon Racing Team 00:33:45.4 00:00:32.8
3 10 Jan ŠKARNITZL 1986 CZE SRAM MITAS TREK 00:34:03.4 00:00:50.8
4 19 Matouš ULMAN 1984 CZE Česká spořitelna - Accolade 00:34:14.9 00:01:02.3
5 3 Jaroslav KULHAVÝ 1985 CZE SPECIALIZED FACTORY RACING TEAM 00:34:27.9 00:01:15.3
6 2 Maxime MAROTTE 1986 FRA BH SR SUNTOUR KMC 00:34:32.4 00:01:19.8
7 5 Victor KORETZKY 1994 FRA BH SR SUNTOUR KMC 00:34:39.5 00:01:26.9
8 6 Carlos COLOMA NICOLAS 1981 ESP MMR FACTORY RACING TEAM 00:34:39.9 00:01:27.3
9 11 Matthias STIRNEMANN 1991 SUI MÖBEL MÄRKI MTB PRO TEAM 00:34:44.5 00:01:31.9
10 18 Marek RAUCHFUSS 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 00:35:24.4 00:02:11.8
11 4 Fabian GIGER 1987 SUI KROSS Racing Team 00:35:34.9 00:02:22.3
12 8 Andrea TIBERI 1985 ITA FRM FACTORY RACING TEAM 00:35:52.8 00:02:40.2
13 26 Martin STOŠEK 1994 CZE SYMBIO+ CANNONDALE 00:35:52.9 00:02:40.3
14 32 Michal KANĚRA 1986 CZE Nilfisk pro cycling 00:36:00.9 00:02:48.3
15 13 Bartlomiej WAWAK 1993 POL KROSS Racing Team 00:36:06.1 00:02:53.6
16 23 Nick DE VRIES 1988 BEL KROSS VITESSE MTB RACING TEAM 00:33:23.5 -1 lap(s)
17 51 Michal MALÍK 1989 CZE LAWI author cycling team 00:33:26.6 -1 lap(s)
18 15 Karl MARKT 1980 AUT HAIBIKE ÖTZTAL PROTEAM 00:33:31.2 -1 lap(s)
19 27 Filip ADEL 1990 CZE superior mtb team 00:33:35.2 -1 lap(s)
20 22 Matěj PRŮDEK 1997 CZE Nutrend specialized racing 00:30:17.1 -2 lap(s)
21 17 Gregor RAGGL 1992 AUT HAIBIKE ÖTZTAL PROTEAM 00:30:17.4 -2 lap(s)
22 36 David ANDRLE 1991 CZE SYMBIO+ CANNONDALE 00:30:23.3 -2 lap(s)
23 21 Tomáš PAPRSTKA 1992 CZE EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLÍN 00:30:45.9 -2 lap(s)
24 14 Pavel BOUDNÝ 1982 CZE Česká spořitelna - Accolade 00:30:46.6 -2 lap(s)
25 24 Jan FOJTÍK 1988 CZE DRÁSAL CANNONDALE 00:27:15.1 -3 lap(s)
26 46 Štěpán SCHUBERT 1996 CZE EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLÍN 00:27:38.4 -3 lap(s)
27 39 Filip RYDVAL 1996 CZE alltraining.cz 00:27:45.3 -3 lap(s)
28 43 Jakub MINKA 1994 CZE SYMBIO+ CANNONDALE 00:27:47.1 -3 lap(s)
29 16 Robin HOFMANN 1997 GER HAIBIKE ÖTZTAL PROTEAM 00:27:49.4 -3 lap(s)
30 45 Jan PROCHÁZKA 1994 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 00:27:57.9 -3 lap(s)
31 38 Jakub KADLEC 1997 CZE ĆESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:24:17.1 -4 lap(s)
32 33 Ondřej PAUR 1991 CZE SYMBIO+ CANNONDALE 00:24:26.4 -4 lap(s)
33 47 Aleš STRNAD 1986 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 00:24:31.9 -4 lap(s)
34 31 Adam LAVIČKA 1995 CZE Nilfisk pro cycling 00:24:34.1 -4 lap(s)
35 29 Václav DOLEŽAL 1996 CZE ERSTE Premier Petr Čech team 00:24:49.4 -4 lap(s)
36 30 Jan HRUŠKA 1975 CZE Nilfisk pro cycling 00:21:36.4 -5 lap(s)
37 37 Zdeněk JÍLEK 1996 CZE ERSTE Premier Petr Čech team 00:21:51.4 -5 lap(s)
38 49 Adrian ŠÍREK 1996 CZE KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 00:18:21.6 -6 lap(s)
39 48 Radek SVĚNTÝ 1987 CZE BIKOMATIC racing team 00:19:06.6 -6 lap(s)
40 20 Pau SALVA 1985 ESP Kross - Training4bike 00:15:36.8 -7 lap(s)
41 50 Jakub TRUSKA 1987 CZE FOR BIKES cycling team 00:13:08.8 -8 lap(s)
42 25 Jan RAJCHART 1996 CZE Česká spořitelna - Accolade DNF ---
43 12 Jan NESVADBA 1991 CZE EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLÍN DNF ---
44 34 Petr TATÍČEK 1985 CZE ERSTE Premier Petr Čech team DNF ---
45 41 Jakub KAVALÍR 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas DNF ---
46 35 Ondřej ZELENÝ 1982 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas DNF ---
47 9 Radomír ŠIMŮNEK 1983 CZE ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR DNF ---
48 197 Jakub JIRKŮ 1996 CZE Alltraining.cz-LAWI team DNS ---
48 28 Jan JOBÁNEK 1983 CZE superior mtb team DNS ---
48 44 Ondřej PRENĚK 1996 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas DNS ---
48 42 Matyáš KRUMPHANZL 1997 CZE SUPERIOR RIDERS DNS ---
48 40 Vojtěch CÍSAŘ 1994 CZE SUPERIOR RIDERS DNS ---

B - Juniorky a ženy

Pořadí St. č. Jméno Ročník Nár. Tým Dosažený čas Ztráta
1 101 Maja WLOSZCZOWSKA 1983 POL KROSS Racing Team 00:26:21.7 00:00:00.0
2 102 Karla ŠTĚPÁNOVÁ 1991 CZE Kona Cycling Point 00:27:02.5 00:00:40.7
3 103 Barbora PRŮDKOVÁ 1996 CZE Nutrend specialized racing 00:29:03.0 00:02:41.2
4 111 Hana JEŽKOVÁ 1990 CZE GT Opportunity Brno 00:29:21.0 00:02:59.2
5 110 Tereza SÁSKOVÁ 1999 CZE ĆESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:29:39.2 00:03:17.5
6 104 Pavla HAVLÍKOVÁ 1983 CZE KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 00:29:48.2 00:03:26.5
7 107 Lucie VESELÁ 1985 CZE GT Opportunity Brno 00:30:17.2 00:03:55.5
8 105 Vendula KUNTOVÁ 1993 CZE EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLÍN 00:26:53.6 -1 lap(s)
9 120 Magdalena MIŠOŇOVÁ 2001 CZE Sokol Veltěž 00:27:04.0 -1 lap(s)
10 112 Nikola BAJGEROVÁ 1997 CZE KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 00:27:35.7 -1 lap(s)
11 118 Tereza VANÍČKOVÁ 1999 CZE IVARCS-AUTHOR TEAM 00:27:41.2 -1 lap(s)
12 119 Lenka FRIDRICHOVÁ 1994 CZE Nilfisk pro cycling 00:28:04.0 -1 lap(s)
13 109 Lucie HAMANOVÁ 1987 CZE Kellys Bikeranch Team 00:28:31.2 -1 lap(s)
14 117 Elizabeth UNGERMANOVÁ 1999 CZE KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 00:28:40.5 -1 lap(s)
15 115 Anna PODSKALSKÁ 1999 CZE ĆESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:31:37.7 -1 lap(s)
16 106 Jitka ŠKARNITZLOVÁ 1990 CZE Česká spořitelna - Accolade DNF ---
17 108 Adéla ŠAFÁŘOVÁ 1998 CZE Nutrend specialized racing DNS ---
17 116 Tereza ŠVIHÁLKOVÁ 1999 CZE KC Kooperativa Jablonec nad Nisou DNS ---
17 113 Veronika KŘÍŽOVÁ 1999 CZE KC Kooperativa Jablonec nad Nisou DNS ---
17 114 Nikola NOSKOVÁ 1997 CZE KC Kooperativa Jablonec nad Nisou DNS ---

C - Junioři

Pořadí St. č. Jméno Ročník Nár. Tým Dosažený čas Ztráta
1 59 Adam ŠIMŮNEK 1998 CZE KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 00:23:54.5 00:00:00.0
2 63 Michael ZEŤÁK 1998 CZE EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLÍN 00:24:08.8 00:00:14.2
3 55 Samuel JIROUŠ 1999 CZE ĆESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:24:19.3 00:00:24.7
4 57 Václav SIRŮČEK 1998 CZE KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 00:25:20.5 00:01:26.0
5 61 Šimon VANÍČEK 1999 CZE EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLÍN 00:27:04.3 00:03:09.7
6 64 Jan SÁSKA 2000 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team 00:24:50.5 -1 lap(s)
7 60 Ondřej VAČLENA 1999 CZE ĆESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:25:03.5 -1 lap(s)
8 56 Ondřej LUTOVSKÝ 1998 CZE ĆESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM DNF ---
9 58 Karel SÝKORA 1999 CZE ĆESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM DNS ---
9 51 Adam FORMÁNEK 1999 CZE ĆESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM DNS ---
9 52 Ondřej HÁTLE 1999 CZE EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLÍN DNS ---
9 53 František HONSA 1999 CZE ĆESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM DNS ---
9 54 Jakub HRUBÝ 1998 CZE KC Kooperativa Jablonec nad Nisou DNS ---
9 62 Jiří VRBSKÝ 1999 CZE ĆESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM DNS ---

D - 20 min + 1 kolo

Pořadí St. č. Jméno Ročník Nár. Tým Dosažený čas Ztráta
1 216 Michal VLÁŠEK 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 00:25:25.7 00:00:00.0
2 209 Pavel LINET 1982 CZE Hudy Team Most 00:25:49.5 00:00:23.8
3 211 Martin ŘEHÁK 1991 CZE Alltraining.cz-Lawi 00:25:55.3 00:00:29.5
4 214 Petr TOMEK 1985 CZE ___ 00:26:21.5 00:00:55.8
5 201 Ota ZIMA 1984 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 00:26:35.3 00:01:09.5
6 208 Petr HRUŠKA 1986 CZE BMC CZ Racing team 00:27:13.3 00:01:47.5
7 220 Marek ŠROLL 1978 CZE STRATOS AUTO 00:27:56.0 00:02:30.2
8 212 Václav ŠŇUPÁREK 1995 CZE Superior Cyklofit Cycling Team 00:28:12.0 00:02:46.3
9 207 David HROMADA 1972 CZE CYKLOTRENINK.com 00:29:07.1 00:03:41.3
10 202 Marek KUNC 1982 CZE 10000 00:29:50.1 00:04:24.4
11 203 Petr FRANK 1978 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team B 00:30:03.6 00:04:37.8
12 210 Pavel NOVÝ 1993 CZE RockMachine - Cyklomax Team 00:25:59.3 -1 lap(s)
13 204 Ondřej BITTNER 1997 CZE Red Point Racing 00:26:23.2 -1 lap(s)
14 219 Miloslav SVOBODA 1978 CZE 10000 00:27:39.8 -1 lap(s)
15 213 Ondřej SOUDNÝ 1999 CZE 10000 00:28:36.0 -1 lap(s)
16 205 David DOBIÁŠ 1977 CZE KELLYS Bike Ranch 00:29:47.7 -1 lap(s)
17 218 David KLAP 1975 CZE RAJEC Allivictus 00:26:36.2 -2 lap(s)
18 206 Lukáš EFFENBERGER 1994 CZE SYMBIO+ CANNONDALE 00:05:37.7 -6 lap(s)
19 217 Michal ZÁPOTOCKÝ 1996 CZE Prodoli Racing Team DNS ---

E - Hobby 3 kola

Pořadí St. č. Jméno Ročník Nár. Tým Dosažený čas Ztráta
1 162 Zdeněk HENDRICH 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 00:10:36.5 00:00:00.0
2 149 Kamil KLOFANDA 1992 CZE 10000 00:10:40.5 00:00:04.0
3 181 Jiří SVOBODA 1992 CZE SK Kbely 00:10:47.8 00:00:11.2
4 161 Václav ŠUSER 1987 CZE BTK EURO BIKE Praha 00:11:09.3 00:00:32.7
5 152 Zdeněk ARNOLD 1973 CZE Haven extréme 00:11:15.8 00:00:39.2
6 158 Petr FRANK 1978 CZE Erste Premier Petr Čech MTB Team B 00:11:41.5 00:01:05.0
7 150 Tomáš GRIM 1970 CZE 10000 00:12:03.6 00:01:27.0
8 194 Jan BARTŮNĚK 1994 CZE SYMBIO+ CANNONDALE 00:12:05.5 00:01:29.0
9 188 Lukáš TOMAN 1991 CZE www.carla.kupkolo.cz 00:12:07.3 00:01:30.7
10 173 Jiří PFEIFER 1974 CZE AC Sparta Praha Cycling 00:12:10.8 00:01:34.2
11 191 Michal VLACHOVSKÝ 1987 CZE TAXI PRAHA 00:12:13.6 00:01:37.0
12 171 Michal ROZEHNAL 1970 CZE 10000 00:12:18.5 00:01:42.0
13 196 Martin FILIP 1977 CZE la degustation chefs team 00:12:20.5 00:01:44.0
14 186 Pavel KUTIL 1972 CZE BSK racing 00:12:54.3 00:02:17.8
15 177 Jakub SKOVAJSA 1993 CZE Six Monkeys 00:13:12.5 00:02:36.0
16 185 Filip KAHOUN 1968 CZE FBT Příbram 00:13:15.3 00:02:38.7
17 169 Zbyněk KOVÁŘ 1977 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby C 00:13:33.5 00:02:57.0
18 193 Jiří VALTERA 1970 CZE BIKEHOUSE 00:13:44.7 00:03:08.2
19 182 Martin ŠTĚPÁNEK 1979 CZE 10000 00:13:45.5 00:03:09.0
20 157 Robert FUKS 1971 CZE BIKE LIVE CLUB 00:13:47.3 00:03:10.7
21 175 Martin HRNČÍŘ 1971 CZE 10000 00:13:49.2 00:03:12.7
22 154 Petr LAŇKA 1975 CZE Dexter BSK racing 00:13:49.7 00:03:13.2
23 179 Miroslav SVOBODA 1952 CZE SK Kbely 00:13:49.8 00:03:13.2
24 192 Ivan ROZSYPAL 1983 CZE 10000 00:14:10.5 00:03:34.0
25 170 Vladimír PŘIKRYL 1983 CZE CGM Sportovní klub 00:14:29.5 00:03:53.0
26 187 Tomáš MASTIK 1978 CZE Černí koně 00:15:10.5 00:04:34.0
27 198 Roman ŠIROKÝ 1962 CZE REALITY-SIROKY 00:15:11.2 00:04:34.7
28 159 Tomáš RŮŽIČKA 1977 CZE Projekt Kooperativa bikemaratonec 00:15:13.8 00:04:37.2
29 163 Lukas BURDA 1977 CZE 10000 00:15:25.7 00:04:49.1
30 176 Tomáš JEDLIČKA 1980 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby A 00:15:33.7 00:04:57.2
31 156 Milan HOSÁK 1957 CZE UGO Allivictus Čistý sport 00:15:41.5 00:05:05.0
32 178 Otta MATOUŠEK 1955 CZE ITchampions 00:15:54.5 00:05:18.0
33 153 Jan HÁCHA 1973 CZE Cyklistický spolek Pekáč 00:16:16.2 00:05:39.7
34 195 Jiří JANŮ 1966 CZE 10000 00:16:26.3 00:05:49.8
35 160 Michal TUČEK 1976 CZE Datatag 00:16:26.7 00:05:50.2
36 180 Jakub KALFAŘ 1992 CZE SK Kbely 00:11:28.5 -1 lap(s)
37 168 Jiří HORÁK 1964 CZE Bike team ČS 00:11:44.3 -1 lap(s)
38 174 Robert TACHOVSKÝ 1967 CZE 10000 00:11:55.5 -1 lap(s)
39 155 Jaroslav PROS 1977 CZE RB 00:11:57.5 -1 lap(s)
40 151 Jiří VODIČKA 1971 CZE Specialized Europe B.V. 00:12:27.5 -1 lap(s)
41 167 Jiří STRÝČEK 1973 CZE GRALL MTB 00:12:34.5 -1 lap(s)
42 165 Kamil MAHOVSKÝ 1968 CZE mBlue 00:12:55.8 -1 lap(s)
43 215 Jan VÁCHA 1981 CZE 10000 00:30:12.8 -1 lap(s)
44 189 Martin VOJÁČEK 1974 CZE FITNESS SLAVIA 00:00:29.2 -3 lap(s)
45 164 Ivo HRANÍK 1969 CZE 10000 00:00:57.2 -3 lap(s)
46 166 Daniela TRČKOVÁ 1998 CZE TJ Kovo Praha DNF ---
47 190 Richard JÍLEK 1972 CZE BIKE TEAM Porsche Olomouc DNS ---
47 183 Jaroslav PECHÁČEK 1980 CZE Specialized CZ DNS ---
47 199 Petr POLÍVKA 1963 CZE 10000 DNS ---
47 172 Jaroslav RYS 1983 CZE ALPINE PRO - AUTHOR TEAM DNS ---
47 184 Vilém VANKE 1959 CZE 10000 DNS ---
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    ceska sporitelna 300
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa SKODA 2D Standard Logo sRGB EHMS 2016 cz
  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    radiožurnál
  • OFICIÁLNÍ PARTNEŘI
    specialized ColoseumCatering2013 nutrend birell allivictus HOCHTIEF
  • PARTNEŘI
    ghc genetics toitoi symbio Taxi praha tkf ave hotels
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
    iVelo logo modre logo velo ntbs reporter kissradio BEAT RADIO
  • ZÁŠTITA A SPOLUPRÁCE
    msmt Czech praha1