Pražské schody - výsledky

A - Elite men / Elite muži

Pořadí St. č. Jméno Ročník Nár. Tým Dosažený čas Ztráta
1 4 KULHAVÝ Jaroslav 1985 CZE Specialized Racing 0:34:12.5 0:00:00.0
2 3 ŠKARNITZL Jan 1986 CZE SRAM MITAS TREK 0:34:15.2 0:00:02.7
3 9 ULMANN Matouš 1984 CZE Česká spořitelna Accolade 0:34:17.5 0:00:04.9
4 2 HYNEK Kristián 1980 CZE Topeak Ergon Racing Team 0:34:25.4 0:00:12.8
5 15 PFÄFFLE Christian 1993 GER Moebel Maerki MTB Pro Team 0:35:06.3 0:00:53.7
6 16 RAUCHFUSS Marek 1990 CZE Kellys Bike Ranch 0:35:25.7 0:01:13.2
7 20 STOŠEK Martin 1994 CZE SYMBIO+ BMC 0:35:39.3 0:01:26.7
8 11 WAWAK Bartlomiej 1993 POL KROSS Racing Team 0:35:46.2 0:01:33.7
9 13 RAGGL Gregor 1992 AUT Moebel Maerki MTB Pro Team 0:36:02.7 0:01:50.2
10 8 GIGER Fabian 1987 SUI KROSS Racing Team 0:36:06.5 0:01:53.9
11 18 ADEL Filip 1990 CZE superior mtb team 0:36:17.7 0:02:05.2
12 21 STROŽ Jan 1989 CZE SYMBIO+ BMC 0:36:21.7 0:02:09.2
13 12 GUERRINI Marcel 1994 SUI FOCUS XC TEAM 0:37:04.2 0:02:51.7
14 10 BOUDNÝ Pavel 1982 CZE Česká spořitelna Accolade 0:37:13.2 0:03:00.7
15 7 NOVÁK Jiří 1985 CZE DMT Racing Team By Marconi Projects 0:37:36.4 0:03:23.8
16 34 KANĚRA Michal 1986 CZE GHOST Team 0:31:12.2 - 2 Lap(s)
17 33 HRUŠKA Jan 1975 CZE GHOST Team 0:28:09.2 - 3 Lap(s)
18 26 JÍLEK Zdeněk 1996 CZE Erste Premier Petr Čech 0:24:43.2 - 4 Lap(s)
19 35 LAVIČKA Adam 1995 CZE GHOST Team 0:24:52.2 - 4 Lap(s)
20 31 KAVALÍR Jakub 1993 CZE KC Kutná Hora 0:24:54.2 - 4 Lap(s)
21 24 ANDRLE David 1991 CZE SYMBIO+ BMC 0:24:56.2 - 4 Lap(s)
22 27 SCHIERL Jakub 2000 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 0:20:47.9 - 5 Lap(s)
23 14 TOPÓR Michal 1997 POL Superior MTB Good Team 0:20:51.2 - 5 Lap(s)
24 6 ANDREASSEN Simon 1997 DEN Specialized Racing 0:21:12.4 - 5 Lap(s)
25 19 RAJCHART Jan 1996 CZE Česká spořitelna Accolade 0:21:20.9 - 5 Lap(s)
26 22 JIROUŠ Samuel 2000 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team 0:21:25.4 - 5 Lap(s)
27 29 STLOUKAL Štěpán 2000 CZE KCK Jablonec 0:21:28.2 - 5 Lap(s)
28 30 ŠULC Jakub 1996 CZE Bike&Ski Bakajda 0:21:46.9 - 5 Lap(s)
29 28 BOGÁR Kryštof 1994 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 0:17:59.7 - 6 Lap(s)
30 36 KUBELKA Petr 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 0:18:27.2 - 6 Lap(s)
31 32 TRUKSA Jakub 1987 CZE TRUXXXIK cycling 0:08:41.6 - 9 Lap(s)

B - Juniorky a ženy

Pořadí St. č. Jméno Ročník Nár. Tým Dosažený čas Ztráta
1 3 GANTENBEIN Corina 1986 SUI Moebel Maerki MTB Pro Team 0:26:04.3 0:00:00.0
2 2 INDERGAND Linda 1993 SUI FOCUS XC TEAM 0:26:30.6 0:00:26.2
3 1 KALENTIEVA Irina 1977 RUS Moebel Maerki MTB Pro Team 0:27:33.5 0:01:29.1
4 6 HAVLÍKOVÁ Pavla 1983 CZE KCK Jablonec 0:27:47.3 0:01:43.0
5 4 KLEIN Hanna 1987 GER Superior Rothaus 0:28:00.3 0:01:56.0
6 9 ŠAFÁŘOVÁ Adéla 1998 CZE Nutrend Specialized 0:28:26.6 0:02:22.2
7 10 ŠKARNITZLOVA Jitka 1990 CZE Česká spořitelna Accolade 0:28:30.3 0:02:26.0
8 8 SÁSKOVÁ Tereza 2000 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team 0:29:30.6 0:03:26.2
9 24 KUČEROVÁ Monika 2000 CZE VRV team 0:29:53.5 0:03:49.2
10 13 VESELÁ Lucie 1985 CZE GT Opportunity Brno 0:29:58.3 0:03:54.0
11 7 WOJTYLA Gabriela 1997 POL Superior MTB Good Team 0:30:11.6 0:04:07.2
12 19 MIŠOŇOVÁ  Magdalena 2001 CZE Adastra Sokol Veltěž 0:30:13.3 0:04:09.0
13 18 PICHLÍKOVÁ Jana 1985 CZE Erste Premier Petr Čech 0:30:15.5 0:04:11.2
14 23 KUNTOVÁ Vendula 1993 CZE GHOST Team 0:30:27.6 0:04:23.2
15 20 KADLECOVÁ  Zuzana 2002 CZE Adastra Sokol Veltěž 0:22:02.3 - 2 Lap(s)
16 12 UNGRMANOVÁ Elizabet 1999 CZE KCK Jablonec 0:22:03.3 - 2 Lap(s)
17 11 VANÍČKOVÁ Tereza 2000 CZE Ivar CS Author 0:22:27.3 - 2 Lap(s)
18 21 KLÍMOVÁ  Natálie 2002 CZE Adastra Sokol Veltěž 0:14:24.0 - 4 Lap(s)
19 16 HAMANOVÁ Lucie 1987 CZE Kellys Bike Ranch 0:14:37.1 - 4 Lap(s)
20 17 STODŮLKOVÁ Denisa 1991 CZE Erste Premier Petr Čech 0:14:40.3 - 4 Lap(s)
21 22 PEJŠOVÁ Kristýna 2000 CZE superior mtb team 0:14:41.3 - 4 Lap(s)

D - Hobby ženy - 3 kola

Pořadí St. č. Jméno Ročník Nár. Tým Dosažený čas Ztráta
1 33 TUČKOVÁ Monika 1993 CZE GHOST MITAS racing team 0:16:03.1 0:00:00.0

E - Hobby 5 kol

Pořadí St. č. Jméno Ročník Nár. Tým Dosažený čas Ztráta
1 32 ŘEHÁK Vít 1994 CZE CYKLOHELIOS 0:17:28.8 0:00:00.0
2 25 KINDL Lukáš 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 0:18:09.6 0:00:40.7
3 22 VLÁŠEK Michal 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 0:18:15.8 0:00:47.0
4 31 RADA Jan 1977 CZE KC Kutná Hora 0:18:38.3 0:01:09.5
5 39 HENDRICH Zdeněk 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 0:18:38.6 0:01:09.7
6 7 ŘEHÁK Martin 1991 CZE Expres CZ Scott Team Kolín 0:18:40.8 0:01:12.0
7 21 HRUŠKA Petr 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 0:18:52.6 0:01:23.7
8 16 JANATA Honza 1977 CZE pocta 0:18:55.3 0:01:26.5
9 5 NOVÁK Vojtěch 1989 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 0:18:56.8 0:01:28.0
10 40 ČAPEK Jan 1973 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 0:19:03.3 0:01:34.5
11 30 SÁSKA Jan 1998 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team 0:19:05.1 0:01:36.2
12 12 VÁGNER Marek 1989 CZE Vagnerteam-Krabcycles 0:19:20.3 0:01:51.5
13 17 NOVÝ Pavel 1993 CZE RockMachine - Cyklomax Team 0:19:23.8 0:01:55.0
14 36 ARNOLD Zdeněk 1973 CZE Haven extréme 0:19:33.6 0:02:04.7
15 15 BARTŮNĚK Jan 1994 CZE Symbio+BMC 0:20:05.6 0:02:36.7
16 43 BUŠEK Marek 1973 CZE B&T Team Libochovice 0:20:07.1 0:02:38.2
17 18 FRANC Lubomír 1978 CZE mtbs.cz 0:20:14.4 0:02:45.5
18 47 MUŽÍČEK Pavel 1984 CZE TJ Bižuterie Jablonec 0:20:23.3 0:02:54.5
19 4 DOBŠOVIČ Vojtěch 1997 CZE Kellys Bikeranch Team 0:20:48.3 0:03:19.5
20 28 ŠULC Petr 1993 CZE --- 0:20:55.3 0:03:26.5
21 27 KUTIL Pavel 1972 CZE bikerental.cz 0:21:02.1 0:03:33.2
22 37 FRÝBERT Jiří 1973 CZE Česká spořitelna MTB Hobby B 0:21:09.8 0:03:41.0
23 2 KAHOUN Filip 1968 CZE FBT Příbram 0:21:25.8 0:03:57.0
24 20 FRANK Petr 1978 CZE SK Polar BLACK 0:21:30.6 0:04:01.7
25 50 LUTOVSKÝ Ondřej 1998 CZE Česká spořitelna Specialized SG Vimperk 0:21:51.6 0:04:22.7
26 29 BUMBÁLEK František 1973 CZE SYMBIO+ BMC 0:25:01.6 0:07:32.7
27 49 GRIM Tomáš 1970 CZE EXIT Team 0:18:05.8 - 1 Lap(s)
28 11 ROUBÍČEK Lukáš 1981 CZE Roubikeracing 0:18:14.1 - 1 Lap(s)
29 48 PFEIFER Jiří 1974 CZE AC Sparta Praha Cycling 0:18:35.6 - 1 Lap(s)
30 3 ČECHURA Jiří 1964 CZE Čistý sport 0:18:46.6 - 1 Lap(s)
31 14 LACINA Jan 1989 CZE HR Racing České Budějovice 0:19:02.8 - 1 Lap(s)
32 6 KOTLABA Radim 1975 CZE CZECH OUTDOOR CLUB 0:19:22.1 - 1 Lap(s)
33 46 BÍLEK Jan 1986 CZE Czech Tallboys 0:19:50.3 - 1 Lap(s)
34 38 PŘIBYL Martin 1978 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby C 0:20:02.6 - 1 Lap(s)
35 42 HORÁK Jiří 1964 CZE Česká Spořitelna MTB Hobby C 0:20:31.6 - 1 Lap(s)
36 9 ŠIROKÝ Roman 1962 CZE REALITY-SIROKY 0:20:33.6 - 1 Lap(s)
37 23 HOSÁK Milan 1957 CZE RAJEC Allivictus 0:20:38.3 - 1 Lap(s)
38 10 RŮŽIČKA Tomáš 1977 CZE mtbs.cz 0:20:47.3 - 1 Lap(s)
39 1 TŘEBICKÝ Petr 1977 CZE ÚSTÍ NAD LABEM 0:21:48.8 - 1 Lap(s)
40 44 TUČEK Michal 1976 CZE Datatag 0:22:17.1 - 1 Lap(s)
41 35 WALLISCH Jan 1972 CZE --- 0:22:54.9 - 1 Lap(s)
42 34 JANŮ Jiří 1966 CZE --- 0:23:20.1 - 1 Lap(s)
43 26 ANDERA Jiří 1988 CZE --- 0:24:02.6 - 1 Lap(s)
44 24 NÁDR Honza 1986 CZE --- 0:24:04.6 - 1 Lap(s)
45 45 HRANÍK Ivo 1969 CZE --- 0:17:50.8 - 2 Lap(s)
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    CS n RGB
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    kooperativa SKODA 2D Standard Logo sRGB Praha Prague CeskoJede MMMR
  • ZÁŠTITA A SPOLUPRÁCE
    msmt cus praha1
  • GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    ceska televize
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
    radiožurnál
  • OFICIÁLNÍ PARTNEŘI
    specialized nutrend AGROFERT HOCHTIEF Birell 2017
  • PARTNEŘI
    ghc genetics toitoi costa ave hotels HavelHolasek  tkf Symbio 2017
  • MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
    iVelo logo modre logo velo ntbs